Ako sa starať o zrelú pleť?

od sep 23, 2020

TOP produkty v starostlivosti o zrelú pleť

 

S rastúcim vekom sa naša pleť mení, zmeny sú najpatrnejšie na našej tvári. Okolo 25. roku sa objavujú prvé vrásky a jemné linky. Neskôr pleť stráca objem, najmä na líčkach a v oblasti lícnych kostí.

Pravidelná starostlivosť pokožke svedčí a je vedecky dokázané, že včasné používanie správnych kozmetických prípravkov môže vývoj starnutia pokožky oddialiť a vrásky vyhladiť.

Základom je čistenie, ktoré odstraňuje z pleti make-up, nečistoty a chemikálie. Žiadny krém ani sérum nebude správne a efektívne fungovať, ak nebudeme mať pleť dobre vyčistenú.

Špeciálna ozonizovaná pleťová voda PULIDRA dodá pleti kyslík a energiu pre rýchlejšiu regeneráciu a obnovu buniek.

Na takto dokonale očistenú pleť aplikujeme sérum. Sérum je koncentrovanejší variant v starostlivosti o pleť. Dôležité je nechať séru čas na dostatočné vstrebávanie, 2-3 minúty, až potom aplikovať denný alebo nočný krém. Anti-aging sérum RIGEVITA dodáva pleti potrebné výživné látky a hydratáciu.

Denný krém je významný pre svoju ochrannú funkciu a tiež dôkladnú hydratáciu pokožky, a to bez ohľadu na typ pleti. Ak má niekto mastnejšiu pleť, ešte to neznamená, že má pleť dostatočne hydratovanú. V staršom veku má ale väčšina žien pleť skôr suchú, o to dôležitejšie je použiť správny druh krému.

Regeneračný denný krém RIGEIDRA pleť ochráni, hydratuje aj vyživí.

Nočný krém je v starostlivosti o zrelú pleť tiež veľmi dôležitý. Kvôli hormonálnym zmenám potrebuje pleť oveľa väčšiu výživu ako v mladšom veku.

Pleť v noci odpočíva a má tak dostatok času aj energie na regeneráciu, maximálne využíva látky, ktoré sú v kréme obsiahnuté. Či už na revitalizáciu, hĺbkovú hydratáciu, tak aj na podporu tvorby kolagénu a elastínu, ktoré zodpovedajú za pevnosť a pružnosť pokožky.

Ideálnou voľbou je revitalizačný bio krém ESFOLUX .