Ako na krásny dekolt?

od sep 3, 2020

Vyskúšajte naše omladzujúce tipy pre krásny dekolt a krk!

 

Pokožka na krku a v dekolte je tenšia a jemnejšia ako na zvyšku tela. V porovnaní s inými partiami je tiež dekolt častejšie vystavený pôsobeniu slnka. Musíme ho preto dobre chrániť a pravidelne oň starať. Zanedbanie starostlivosti totiž môže ľahko viesť k predčasnému starnutiu a povislej pokožke na krku. A o tú predsa nestojíme…)

 

Ak chcete starnutiu dekoltu zabrániť, vyskúšajte naše tipy.

 

👉  Ak chcete mať aj pleť na krku a v dekolte dobre zhydratovanú, vyživenú a bez vrások, každodenná starostlivosť o túto oblasť by mala byť pre vás samozrejmosťou. Používajte preto pravidelne ošetrujúci hydratačný krém – a to nielen na tvár, ale aj na krk a dekolt. Vyskúšajte napríklad Anti-Age krém na regeneráciu RIGEIDRA, ktorý krásne hydratuje a vyživuje.

👉  Hydratácia je dôležitá nielen zvonku, ale aj zvnútra. Podstatný je aj pitný režim, najlepší vplyv na pokožku má obyčajná voda.

👉 Nevynechajte odličovanie. Každý deň vyčistite čistiacou vodou PULIDRA krk aj dekolt.  Dodá pleti kyslík a energiu na rýchlejšiu regeneráciu a obnovu buniek.

👉  Dávajte si pozor na slniečko – k najčastejším príčinám, prečo pokožka v oblasti dekoltu starne alebo sa na nej objavujú pigmentové škvrny, je práve nedostatočná ochrana pred škodlivým UV žiarením. Takže s opaľovacím krémom aj na jeseň rozhodne nekončete len pri tvári.

👉  Doprajte si pravidelný peeling. Jemne očistí pokožku a podporí krvný obeh.

👉​ Spite na chrbte. Spanie na bruchu a na boku vytvára na náš dekolt ľahký, ale dlhodobý tlak. Okrem spánku sa vrásky tvoria tiež pri nesprávnom držaní tela. Keď ste zhrbené, svaly na prednej polovici tela nenamáhate a postupne povoľujú. A koža s nimi.

👉 Pravidelne cvičte. Len spevnené svaly pokožku pekne napnú, vyhladia a vrásky vás potom budú trápiť oveľa menej. Pre spevňovanie tejto oblasti sú ideálne kliky, plank alebo cvičenie s činkami.

👉 Občas si doprajte jemnú masáž. Stimuluje prietok krvi a pokožke zabezpečí žiarivý vzhľad. Veľmi efektívne pre spevnenie pokožky je tiež striedanie prúdu chladnej a teplej vody pri sprchovaní krku a dekoltu alebo masáž ľadovými kockami.