Možno sú pleťové oleje súčasťou Vašej dennej starostlivosti o pleť, možno ste im doteraz odolávali. S naším +OIL olejom však rozhodne nešliapnete vedľa.

Tento malý pomocník je vyrobený špeciálnym certifikovaným procesom a je určený najmä pre medicínske účely, kde sa pridáva do prípravkov na hojenie zápalov. Pôsobí antioxidačne, protizápalovo a je mierne antimikrobiálny.

Nájdete ho v krémoch LIPOLASTIC, RIGEIDRA a ESFOLUX, kde násobí účinky ďalších, starostlivo vybraných zložiek a esencií. V starostlivosti o pleť je to úplná bomba – skvelo odlíči i vodeodolný make-up a pridaním pár kvapiek do denného/nočného krému pozdvihne Váš každodenný rituál na ďalšiu úroveň.

👉 +OIL ako multifunkčný pomocník 

  • Pre odlíčenie – navlhčite vatový tampón vodou a naneste pár kvapiek oleja. Jemnými pohybmi vyčistite pleť. Postup opakujte, dokiaľ nie je tampón úplne čistý.
  • Pre ešte väčšie hýčkanie – naneste 3-4 pumpičky krému RIGEIDRA alebo ESFOLUX do dlane a pridajte 3-4 kvapky +OIL – unikátneho olivového oleja. Zmiešajte a krúživými pohybmi aplikujte na pleť.
pleťový olej

Každodennou masážou vlasovej pokožky pomocou olivového oleja minimalizujete riziko vypadávania vlasov, pričom stimulujete vlasové korienky a urychlíte rast nových vlasov.

+ OIL – unikátny olivový olej v extra BIO kvalite má z olivových olejov najvýživnejšie zloženie. Suché, unavené, elektrizujúce vlasy, i vlasová pokožka s lupinami, dokážu vyťažiť z tohoto oleja maximum výživných látok, antioxidantov, mastných kyselín a vitamínov. Účinne vlasy regeneruje a hydratuje, po každej aplikácii budú vaše vlasy vyzetať o niečo lepšie.

Pripravte si vlasový zábal:

1-2 lyžice naneste na suché či vlhké vlasy, nechajte pôsobiť minimálne pol hodiny, behom ktorej si doprajte chvíľku pre seba a hýčkajte sa kozmetikou STAMIUVEX cool.  Následne vlasy dôkladne umyte. Nenechajte sa odradiť náročným vymývaním oleja z vlasov, výsledok zaručeně stojí za to.

Vyskúšané na vlastnej koži:

  • veľmi jemne a bez drhnutia odlíči všetko, čo potrebujete
  • pridaním do nočného krému ESFOLUX olej hýčka vašu suchú a citlivú pleť, po nanesení okamžite pocítite komfort pestovanej pokožky
  • zmiešaním pár kvapiek s denným krémom RIGEIDRA, ochránite vašu pleť pred vplyvmi studeného a mrazivého počasia
  • jeho nádherná a čistá vôňa vás okamžite prenesie do neskorého leta uprostred prírody, zkľudní vašu myseľ a navodí príjemné pocity
  • pri aplikácii pár kvapiek nezanechává pocit mastnoty, pleť je čistá, rozjasnená a pripravená na ďalšiu starostlivosť.

Už máte ten svoj?

Extra panenský olivový olej