O nás

Spoločnosť EMPOLAS s.r.o. je výhradným distribútorom ActiMaris pre ČR a SR. Prináša na český a slovenský trh revolučné a inovatívne zdravotnícke pomôcky, profesionálný a ľudský prístup k zákazníkom. EMPOLAS s.r.o. je zároveň poskytovateľ zdravotných služieb lekárenskej starostlivosti s vlastnými kamennými predajňami.

Naši zákazníci získavajú originálne tovary švajčiarskej a talianskej kvality. Zakladáme si na tom, aby produkty, ktoré našim zákazníkom ponúkame, boli moderné, bezpečné a vysoko účinné.

Vďaka prípravkom ActiMaris, Ozonidy, kozmetike Stamiuvex a produktom ProVeterina prinášame riešenie aj pre zdanlivo neriešiteľné zdravotné a kozmetické problémy.

 

POSLANIE

Pomáhame ľuďom ku zdraviu, pomocou urýchlenia hojenia ich akútnych, ale aj chronických, nehojacich sa rán a zápalov kože a slizníc.

VÍZIA

Leader v oblasti tzv. vlhkého hojenia rán. Inovátor prinášajúcí na trh revolučné a efektívne prípravky. Reťazec moderných predajní zdravotníckych potrieb.

CIELE

Zvýšiť povedomie o produktoch, indikáciách a možnostiach použitia 100% prírodných prípravkov ActiMaris, Ozonidy a Stamiuvex. Poskytovať špičkové poradenstvo a služby.

Produktové rady

ActiMaris

 

 

Špeciálne inovatívne prípravky na akútne a chronické rany a zápaly na koži a slizniciach. Na elimináciu a prevenciu infekcie.

Ozonidy

 

 

Inovatívne prípravky na báze ozonidov na prevenciu a starostlivosť pri infekcii a zápaloch na koži a slizniciach. Prírodná alternatíva k liekom a steroidom.

Stamiuvex

 

 

Luxusná 100% prírodná Bio kozmetika na báze kmeňových buniek hroznového vína. Vysoko účinná v boji proti starnutiu.

 

Zdravotnícke potreby

 

Ponúkame široký sortiment zdravotníckych prípravkov, kompenzačných pomôcek a doplnkov pre všetky vekové kategórie.

 

ProVeterina

 
 

Účinné prípravky pre domácich miláčikov na báze ozonidov na rýchle hojenie rán a zápalov na koži a sliznici.

 

Spolupracujeme

Sledujte aktuálne dianie ve spoločnosti EMPOLAS s.r.o.

 

Kontaktné informácie

 

EMPOLAS s.r.o.
Výhradny distributor ActiMaris pre ČR a SR
www.empolas.com

IČ: 03514765
DIČ: CZ03514765

Kontaktná adresa
EMPOLAS s.r.o., Horní lán 1196/9, vchod A, 779 00 Olomouc
Česká republika

Kontakt
tel.: +421 904 201 342
+420 730 897 264
info@empolas.com