Prečo v horúcich letných dňoch nepoužívať make-up?

V horúcich letných dňoch je make-up často nepríjemný pre našu pleť. Zabudnite na ťažké vrstvy make-upu, ktorý upcháva póry a bráni pleti v dýchaní. Namiesto toho vyskúšajte ľahký tónovací krém, ktorý zjednotí pleť a rozjasní ju. Pokiaľ máte nejaké nedokonalosti, použite korektor iba na konkrétne miesta.

Púder by ste mali používať čo najmenej, a pokiaľ áno, tak len na T-zónu v tenkej vrstve. Nezabúdajte, že transparentný púder je najlepšou voľbou. Namiesto púdru môžete použiť bronzer na oblasti, ktoré sú viac vystavené slnečnému žiareniu.

TIP pre Vás: Vždy si pamätajte, že ak máte spotenú pleť, nepoužívajte púder na jej zmatnenie. Púder by sa mohol zhlukovať a pleť by vyzerala horšie ako bez akejkoľvek starostlivosti. Pokiaľ máte mastnú pleť, odporúča sa použitie matujúcich papierikov, ktoré pomôžu odstrániť prebytočný maz.

 

Okrem toho je tiež dôležité hydratovať pleť a nechať ju dýchať. Vyskúšajte produkty Stamiuvex, ktoré sú zamerané na hydratáciu a omladenie pleti. Odporúčame použitie RIGEIDRA regeneračného denného BIO krému a ESFOLUX revitalizačného nočného BIO krému. Tieto produkty obsahujú kmeňové bunky z hroznového vína, ktoré podporujú obnovu buniek, zlepšujú mikrocirkuláciu a dodávajú pleti jas a pružnosť.

Nenechajte horúce počasie narušiť vašu pleť. S ľahkým make-upom, správnou starostlivosťou a produktmi Stamiuvex môžete dosiahnuť krásnu a zdravú pleť, ktorá bude môcť voľne dýchať aj počas letných dní.